Czy warto inwestować w atlas na siłownie z ekspozycji?

Czy warto inwestować w atlas na siłownie z ekspozycji?

Sprzęt treningowy przeznaczony do użytku komercyjnego kosztuje całkiem sporo. Nic zatem dziwnego, że wielu przedsiębiorców decyduje się na zakup urządzeń pochodzących z ekspozycji, które są znacznie tańsze. Zastanawiasz się, czy taka inwestycja się opłaca? Przeczytaj poniższy poradnik i dowiedz się, czy warto kupić atlas na siłownię z drugiej ręki!

Atlas na siłownie komercyjne z ekspozycji

Zaopatrując swoją siłownię w niezbędny sprzęt do ćwiczeń, musisz zainwestować w dobry, wielofunkcyjny atlas przeznaczony do ćwiczeń cardio. Takie urządzenie w wersji pochodzącej z ekspozycji jest znacznie tańsze od nowego. Dodatkowo jest od razu dostępne do zakupu, więc nie musisz długo oczekiwać na przesyłkę od producenta. Powystawowy towar jest przeważnie nieużywany, może mieć jednak drobne rysy na powierzchni. 

Wybierając atlas na siłownie komercyjne, który pochodzi z ekspozycji, zwróć uwagę na:

  • stan techniczny,
  • rodzaj przyrządów, jakie posiada,
  • producenta,
  • okres gwarancji,
  • opcje dostawy.

Niekiedy urządzenia powystawowe sprzedawane są wyłącznie z odbiorem osobistym, ponieważ nie posiadają oryginalnych opakowań. Ma to też swoje plusy, ponieważ będziesz mógł samodzielnie ocenić stan techniczny i wizualny atlasu, który planujesz kupić. Część sprzedawców zapewnia swoim klientom opcję montażu sprzętu w siłowni, która jednak przeważnie jest dodatkowo płatna. Mimo drobnych wad taka inwestycja zapewni Ci oszczędność rzędu tysięcy złotych, dlatego warto ją rozważyć.  

Atlas po ekspozycji – świetny wybór na siłownię!

Sprzęt pochodzący z drugiej ręki sprawdzi się do użytku domowego, a także komercyjnego. Wybierając atlas na siłownie, trzeba postawić na zaufanego dystrybutora, który udziela gwarancji na sprzedawany przez siebie towar. Zwróć także uwagę na producenta konkretnego urządzenia wielofunkcyjnego, który powinien mieć dobre opinie wśród profesjonalistów.