Do czego służy oprogramowanie komputerowe NiceLabel?

Dziś trudno wyobrazić sobie sprawne funkcjonowanie przedsiębiorstwa bez dostępu do narzędzi informatycznych. Różne programy tworzone są z myślą o realizacji ściśle określonych zadań, a więc należy dobierać je pod kątem danej branży. W przypadku oprogramowania NiceLabel służy ono do zarządzania etykietami. Przekonaj się, jakie konkretnie ma zastosowanie?

Podstawowe funkcje oprogramowania do zarządzania etykietami

Narzędzia te zostały zaprojektowane i zaprogramowane tak, aby kompleksowo usprawnić proces zarządzania materiałami do znakowania produktów. Pełnią więc 3 podstawowe funkcje:

  • służą do projektowania etykiet,
  • kontrolują proces drukowania,
  • archiwizują wykonane szablony oraz wydruki – zabezpieczają dane, a do tego gwarantują łatwy dostęp do nich.

Oprogramowanie to jest więc przeznaczone dla wszystkich firm zajmujących się szeroko pojętym obrotem towarów. Korzystają z niego m.in. przedsiębiorstwa specjalizujące się w produkcji, spedycji, magazynowaniu czy handlu.

Oprogramowanie NiceLabel – czym się wyróżnia?

Zalet korzystania z tego narzędzia jest wiele, ale najważniejsze jest to, że wszystkie z nich pozwalają firmom usprawniać pracę, zmniejszać ryzyko biznesowe oraz optymalizować koszty działalności. Korzyści z użytkowania oprogramowania NiceLabel to m.in.:

  • łatwa integracja z różnymi technologiami IT, w tym SAP czy Microsoft, oraz powszechnie wykorzystywanymi w biznesie systemami informatycznymi, jak np. WMS i ERP,
  • dostęp do ogromnej bazy danych z szablonami etykiet wykorzystywanymi przez popularne sieci handlowe,
  • możliwość przygotowywania materiałów do znakowania produktów w różnych językach,
  • ograniczenie zaangażowania pracowników – intuicyjny interfejs, który krok po kroku prowadzi przez proces projektowania bądź wyboru szablonu oraz przesłania go do druku,
  • zmniejszone do minimum ryzyko popełnienia błędu podczas szykowania etykiet, np. wyboru złego formatu czy podania niepoprawnych danych.

Wydruk etykiet można w pełni zautomatyzować!

Inwestycja w nowoczesne oprogramowanie do zarządzania etykietami przynosi firmie mnóstwo korzyści i w efekcie szybko się zwraca. Co jednak najważniejsze, narzędzia te pozwalają zautomatyzować wiele procesów wykonywanych do tej pory ręcznie. Jednym z nich jest wydruk etykiet, który można zaprogramować tak, aby odbywał się bez ingerencji człowieka!