Polski producent kabli elektrycznych

Polski producent kabli elektrycznych

Projektujesz instalację energetyczną, telekomunikacyjną lub alarmową? Sprawdź, jakie kable wybrać. Poznaj ofertę polskiego producenta przewodów. Zainwestuj w sprawdzone rozwiązania i dodatkowe zabezpieczenia sieci.

Kable telekomunikacyjne i sygnalizacyjne

Do transmisji danych przydają się wysokiej jakości przewody. Dużą popularnością wśród klientów cieszą się kable telekomunikacyjne z barierą przeciwwilgociową, które przeznaczone są do sieci lokalnych i nadają się do użytku zewnętrznego. Układane są w ziemi lub w kanałach kablowych. W asortymencie polskiego producenta znajdują się także przewody sterownicze, które służą do łączenia telefonicznych urządzeń stacyjnych i teletransmisyjnych. Znajdują zastosowanie w transmitowaniu danych za pomocą sygnałów analogowych i cyfrowych.

Klienci mogą zamówić również uniepalnione kable sygnalizacyjne o izolacji XLPE, które wykorzystywane są do pracy w urządzeniach kontrolnych i podpinane do obwodów sterowania. W razie kontaktu z ogniem nie wydzielają toksycznego dymu, co zwiększa bezpieczeństwo osób przebywających w zagrożonym pożarem budynku.

Przewody estradowe i informatyczne

Organizatorzy imprez muzycznych potrzebują między innymi przewodów estradowych, które gwarantują optymalne działanie oświetlenia, nagłośnienia i urządzeń do efektów specjalnych, w tym wytwornic pary. Producent kabli elektrycznych oferuje też rozwiązania dla branży informatycznej i przemysłowej. Warto zainwestować na przykład w przewody instrumentacyjne o wspólnym ekranie elektrostatycznym, które wyposażono we wzmocnioną powłokę bezhalogenową. Można zamówić je w korzystnej cenie.

Kable bezpośrednio od producenta

Zamawiaj kable bezpośrednio od producenta, a uzyskasz korzystną wycenę i wsparcie przy wyborze odpowiednich rozwiązań. Upewnij się, że elementy instalacyjne są odporne na uszkodzenia i zabezpieczone przed wilgocią.